OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE:

1. Zapowiedzi

2. Zapraszamy na codzienne NABOŻEŃSTWA MAJOWE: GODZ. 17.00 W ŚRODY GODZINA 18.00.

3. We wtorek przypada 84 rocznoca śmierci ks. Tadeusza Ciborowskiego proboszcza w latach 1933 - 1939, zamordowanego w Działdowie.

4. UROCZYSTOŚCI ODPUSTOWE 3 MAJA - NMP KRÓLOWEJ POLSKI - PIATEK NIE MA POSTU Z UWAGI NA ODPUST: MSZE ŚW. 8.00, 10.00, 12.00 oraz 17.00. Suma o 12.00 z obrazami pod przewodnictwem ks. Biskupa Janusza.

Powitanie obrazów od godziny 11.30 - zapraszamy z obrazami z każdej wsi i ulicy Małego Płocka. Po procesji poświęcenie Kaplicy św. Ludwika Marii.

5. Gratulujemy nowemu Panu wójtowi wygranej w wyborach, życzymy obfitości Bozych darów w zarządzaniu nasza Gminą. Prosimy też o pojednanie  i wzajemną zgodę, które zostały naruszone przez tę długotrwała kampanię.

6. UROCZYSTE PIERWSZE SOBOTY MIESIĄCA - GODZ. 19.00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY, NAJBLIŻSZA W SOBOTĘ 4 MAJA 2024. PROGRAM NA PLAKACIE. ODPOWIEDZMY NA WEZWANIE SAMEJ MATKI NAJŚWIĘTSZEJ.

7. W prezbuiterium przybyły historyczne religijno - patriotyczne ryngrafy ku czci Matki Pocieszenia.

8. Wykonaliśmy w ołtarzach bocznych podświetlane gabloty na relikwie do publicznego kultu - zapraszamy do juz wystawionej ekspozycji przy ołtarzu św. Jakuba Apostoła.

9. Trwaja prace nad wykonaniem stalli do prezbiterium.

10. Serdeczne podziekowanie za sprzatanie domu pielgrzyma oraz kościoła dla Drożecina L. oraz Kupniny.

11. Zastały już częsciowo przywioezione stacje Drogi Krzyżowej zostały złożone przed kaplica możemy zobaczyć. Zachęcamy do dalszych fundacji tychże stacji.

12. Sposób korzystania z kaplicy przedpogrzebowej zostanie podany w ramach ogłoszeń w kościele.

13. Polecamy nowy numer Dobrych Nowin.

14. Intencje w gablocie.