Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

ZAMAWIANIE INTENCJI MSZY ŚWIĘTYCH W SANKTUARIUM MATKI POCIESZENIA W MAŁYM PŁOCKU

SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ POCIESZENIA PANI MAŁOPŁOCKIEJ
w Małym Płocku
ul. Ks. Tadeusza Ciborowskiego 15 A
18-516 Mały Płock
pow. Kolno, woj. podlaskie.
TEL. (86) 279 13 08
NIP: 721-11-48-246 REGON: 040035668

NR RACHUNKU BANKOWEGO
Bank Spółdzielczy w Kolnie, Oddział w Małym Płocku
88 8754 0004 0130 1036 2000 0010

www.sanktuariummalyplock.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1. Msze Św. indywidualne
W sanktuarium małopłockim Msze św. można zamawiać osobiście w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Intencje takie można zamawiać również telefonicznie lub przez maila. Taka intencja jest odprawiona przed obrazem Matko Bożej Pocieszenia raz lub wg wskazania ofiarodawcy w danej intencji. Intencją może być modlitwa za zmarłych ( rocznica śmierci, imieniny lub urodziny zmarłego) lub za żywych ( imieniny, urodziny, błogosławieństwo domu lub gospodarstwa, 18 urodziny, rocznice małżeństw itp.).

2. Msze Św. nowennowe
Tzw. nowenny stanowi dziewięć Mszy św. odprawianych w tej samej intencji – za żywych lub za zmarłych. Nowenna taka może być odprawiana przez dziewięć następujących po sobie dniach lub raz w miesiącu – czyli przez dziewięć miesięcy – jedna intencja w miesiącu.

3. Msza św. wotywna ku czci Matki Pocieszenia (składkowa)
Sprawowana jest w każdą środę o godzinie 18.00. Może to być intencja intywidualna lub zbiorowa zgodnie z wolą ofiarodawcy.

4. Mszę Św. Gregoriańskie
Jest to 30 Mszy św. odprawianych codziennie za jedną osobę zmarłą (najczęściej) lub za małżeństwo. Przyjmujemy na wzór Mszy gregoriańskich szczególne intencje do MB Pocieszenia za żywych. Nie jest to jednak klasyczna Gregorianka. W naszym parafii Gregorianki zamawiamy tylko u Kustosza Sanktuarium z wyprzedzeniem kilku miesięcy przed planowanym terminem ich sprawowania.

5. Msze św. za zmarłych od uczestników pogrzebu
Są to Msze św. zbiorowe w jednej intencji za jednego zmarłego, w którego pogrzebie brało się udział. Z ofiar, które wierni składają na tacę odprawia się wiele Mszy św tzw. popogrzebowych, w których uczestniczy najbliższa rodzina oraz zaproszeni goście. Rodzina w najbliższą niedzielę po pogrzebie jest informowana o ilości tych Mszw św. oraz terminach.

 SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ POCIESZENIA PANI MAŁOPŁOCKIEJ © All Rights Reserved.

 
Realizacja: CEM SpesMediaGroup