25-lecie święceń kapłańskich księdza proboszcza Jana Pieńkosza

Dziś w naszym sanktuarium srebrny jubileusz kapłaństwa świętował ksiądz proboszcz Jan Pieńkosz. Podczas uroczystej Mszy Świętej o godzinie 12.00 życzenia dostojnemu Jubilatowi składali przedstawiciele różnych instytucji i wspólnot religijnych z naszej parafii.
Po zakończonej Eucharystii na placu przed Domem Pielgrzyma odbył się piknik parafialny, na którym nie zabrakło smacznych polskich dań, zabaw i animacji dla dzieci, muzyki i śpiewu oraz pokazów strażackich.
Bóg zapłać wszystkim uczestnikom, organizatorom i gościom.
Był to piękny czas dziękczynienia, modlitwy i wspólnego świętowania, wspaniała atmosfera miłości i radości.

Niech Bóg prowadzi naszego księdza Proboszcza a Matka Boża Pani Małopłocka opiekuje się księdzem w dalszej posłudze kapłańskiej w naszym Sanktuarium.