JULBILEUSZ 25 LECIA KAPŁAŃSTWA

30 maja ,nasz ksiądz proboszcz Jan Pieńkosz obchodzi 25 rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich:

Czcigodny Księże Proboszczu! Srebrny Jublilacie !
Jubileusz to czas dziękczynienia za wszelkie łaski, za wszystko co pozwala wzrastać i uświęcać się w kapłańskim powołaniu i w jego realizacji.
25 lat temu, 30 maja 1998 roku zostałeś ustanowiony kapłanem Chrystusowego Kościoła.

W tym pięknym, uroczystym dniu, dziękujemy Bogu za dar Twojego kapłaństwa. Wyrażamy głęboką wdzięczność za to, że jesteś z nami, że prowadzisz nas ku Bogu i tak pięknie pokazujesz, iż tylko Jezus jest prawdziwą drogą, prawdą i życiem.

Dziękujemy za Twą oddaną posługę na chwałę Bogu i na pożytek ludziom. Jednocześnie pragniemy zapewnić Cię o naszej pamięci w modlitwie oraz wdzięczności za wsparcie duchowe, którego niejednokrotnie doświadczyliśmy od Ciebie.

W imieniu całej wspólnoty parafialnej na kolejne lata Twej służby kapłańskiej, życzymy Tobie: wielu łask Bożych, opieki NMP Matki Pocieszenia, ludzkiej dobroci, dobrego zdrowia, anielskiej cierpliwości, uśmiechu na każdy dzień oraz wytrwałości w pokonywaniu trudów życia.

Z modlitewną pamięcią

Wdzięczni za Twoją kapłańską posługę Parafianie, Szczęść Boże !!!