CZERWIENIACY Z KONCERTEM W SANKTUARIUM

W niedzielę 23 stycznia br. zespól ludowy Czerwieniacy wystąpił z koncertem kolęd i pastorałek w naszym Sanktuarium. Zespół na dwóch Mszach Św. o 10.00 oraz 12.00 zapewnił oprawę muzyczną w czasie Mszy oraz wykonał liturgię słowa w niedzielę Słowa Bożego, kiedy to Kościół zachęca wiernych do czytania Pisma Świętego.

Zespół prowadzi swoją działalność w ramach Centrum Kultury Gminy Kolno. Kierownikiem Zespołu jest P. Józef Rydzewski pochodzący z Małego Płocka. Cały koncert niechaj będzie głoszeniem chwały naszej Matki Pocieszenia - Pani Małopłockiej. Jako Kustosz serdecznie dziękuję Panu Mariuszowi Wesołowskiemu dyrektorowi CGGK z  Kolna za przyjęcie zaproszenia. Dalszy rozwój Zespołu "Czerwieniacy" zawierzamy Matce Pocieszenia z naszego Sanktuarium. "Hej ino dyno dyna, narodził się Bóg Dziecina w Betlejem".