Ogłoszenia Parafialne:

1. Jutro UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP  - Matki Boskiej Zielnej. Msze św. w naszym sanktuarium jak w niedziele: 8.00, 10.00, 12.00 oraz 17.00. Na wszystkich mszach św. poswięcenie równianek. Traducyjnie w czasie Hymnu Magnifocat supiemy płatki róż dla NMP Wniebowziętej. To znam naszej miłości do Niej. W tym roku poraz pierwszy przez środek kościoła zostanie ułożony dywan z żywych kwiatów na cześć NMP - 30 metrów długości piękny dywan na cześć NMP. To oddolna inicjatywa Koła Gospodyń Wiejskich w Rogienic Wielkich.

Tego samego dnia o 15.00 specjalna Msza dla Pielgrzymów Zegara św. Luizy Picaretty, którzy rozważają Mękę Pańską.

Na zakończenie Uroczystości wieczorem o godzinie 18.00  spotykamy się na PIKNIKU PATRIOTYCZNO - RELIGIJNYM. PLAC ZA GOK - iem. Organizatorzy KGW z Małego Płocka oraz Związek Piłsudczyków z Małego Płocka. Zapraszamy !!!

2. Adoracje Najświętszego sakramentu w środy i piątki po Mszach wieczornych - ZAPRASZAMY !!!

3. Wyjazd do Medjugorje w piątek 19 sierpnia godz. 2.30 - z Kolna nowa parafia, 3.00 - z Małego Płocka. Prosimy o punktualność.

4. Witamy w naszej parafii nowego Pana Organistę, który na stałe będzie posługiwał w czasie świętej liturgii.

5. Zapraszamy do zamawiania Mszy św. na nowy rok 2023.

6. Zapraszamy do sklepiku z dewocjonaliami w naszym Sanktuarium.

7. Intencje w gablocie przed kościołem.